Araçlarımız

akzel evden eve nakliyat olarak son model nakliyat araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Akzel Evden Eve NakliyatAraçlarımız şehirleriçi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve daha bir çok nakliyat hizmetleri için size en uygun aracı temin ederek nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Her boyutta eşyalarınız için araç seçeneklerimiz mevcut olup villa türü evleriniz için de dizayn edilmiş araçlara sahibiz.

Nakliyat sırasında şoförlerimiz nakliyat prosedürlerine eksiksiz uyarak taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu yüzden nakliyat işlemi gerçekleştirilirken eşyalarınıza gelebilecek her hangi bir zarar önlenmiş olur. Çalıştırdığımız elemanların hepsi bizim personelimiz olmaktadır ve dışarıdan eleman çalıştırmamaktayız. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelebilecek bütün istenmeyen sorunları firmamız olarak üstlenmekteyiz. Akzel evden eve nakliyat olarak kurduğumuz ilke ve prensiplerimiz ile bu sektörde her zaman öncü olmaktan gurur duyuyoruz.


Küçük Nakliyat Aracımız

Akzel Evden Eve NakliyatEğer 1+1 den daha az eşyaya sahipseniz ve taşınması gerekiyorsa aracımız bu iş için uygundur.

 

                                                                         

 


Panelvan Nakliyat Aracımız

Akzel Evden Eve Nakliyat1+1 evleri taşımasını gerçekleştirmeye yetecek boyutlarda olan aracımız az eşyası olan müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

 


2+1 Nakliyat Aracımız

Akzel Evden Eve NakliyatAracımız her türlü eşyayı taşıyabilecek şekilde dizayn edilmiş içi tamamen kaplı ve bütün 2+1 eşyalarınızı araç hareket halindeyken koruyabilecek özelliktedir.

 

 


3+1 Nakliyat Aracımız

Akzel Evden Eve NakliyatHer türlü eşyalarınızı taşıyabilecek kapasiteye sahip büyük ve tam donanımlı aracımız bütün 3+1 nakliyat hizmetleri için yeterli olup nakliyat işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için dizayn edilmiştir.

 

 


4+1 Nakliyat Aracımız

Akzel Evden Eve Nakliyat4+1 dubleks tripleks evleriniz için uygun boyutlarda olup her türlü eşyanızı rahatlıkla alabilecek kapasiteye sahip olan aracımız hizmetinize hazırdır.

 

 

 


Geniş Nakliyat Aracımız

Akzel Evden Eve NakliyatBüyük tip evlere sahip olan müşterilerimizin bütün eşyalarını tek seferde nakliye etmek için bulunan aracımız her türden eşyalarınızı alabilecek kapasiteye ve güce sahiptir.  Aracımızın iç kısmı eşyalarınızı sabitleyip zarar görmemesi için dizayn edilmiştir. Aracımızda her türlü ekipman ve malzeme bulunmaktadır. Aracımız yalnızca evden eve nakliyat için değil bütün diğer nakliyat işlerinizi de gerçekleştirebilecek niteliktedir.

Akzel Evden Eve Nakliyat Etiketler

Akzel Evden Eve Nakliyat Araçlar

Akzel Evden Eve Nakliyat Fiyatları