Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat


Ülkemizde nakliye sektörü ve nakliyat ile alakalı bir standart bulunmamasına karşın, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu deneyimlerini, ulusal standartta hizmet vermiş olduğu müşterileriyle birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile alakalı bir eğitim kurumu olmamasına rağmen, personeline verdiği teknik informasyon ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından piyasasında eğitimci olmuştur.

Az ya da ufak boyuttaki eşyalarınız için maddi açıdan uygun çözümler üretiyoruz. az miktarlardaki eşyalarınızı, uygun fiyata taşımak için ufak boy araçlarımız mevcuttur. Şehirlerarası az oranda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha uygun fiyatlı çözümler sunma şansımız olabiliyor. Ek olarak parça eşyalarınızı çok uygun şartlarda yerine ulaştırıyoruz.

Şirketimizin sizlere sunmuş olduğu bir diğer nakliyat yöntemi de montaj ve demontaj sistemidir. Söz mevzusu sistem, büyük eşyaların modüler yapılara ayrılmasıyla özdeşleştirilebilir. Bu anlamda firmamızın profesyonel teknik ekibi, büyük mobilya ve eşyalarınızı küçük parçacıklar şekilde sökerek o şekilde taşımakta ve yeni evde eşyaları yeniden birleştirmektedir.

Taşınma sürecinin stresinden ve sorunlarından uzaklaşmak, rahat bir biçimde taşınmak istiyorsanız firmamız size en cazip fırsatı sunmaktadır. Hem en nitelikli hizmet hem de en ucuz taşınmayı bir arada sunan firmamıza, İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarından ulaşabilir ve hemen randevu talebinde bulunarak taşınmanızı hızlandırabilirsiniz.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye hizmeti denilince aklımıza yalnızca evden eve nakliyat hizmeti gelmesin. Firmamız taşımacılık işletmesinin yapması gereken tüm nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. İş yeri taşıma, mağaza taşıma, parça eşya taşıma, kurumsal bina taşınması hizmeti veririz. Bu hizmetleri şehir içi ve şehirlerarası olarak tüm vatandaşlarımıza sunmaktadır.

Bayrampaşa evden eve nakliyatçılık hizmeti ile piyasasında en iyi fiyatları veren nakliye firmasıyız. Profesyonel ekibi ve kuvvetli filosuyla Bayrampaşa’de çok uzun seneler lojistik hizmeti verdik. Nakliyat firmamız İstanbul’da en iyi nakliyat firması konumunu uzun seneler korumaktadır.